• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium dolny slask logotyp
Harmonogram naborów - RPO Dolnośląskie
2016-02-13

Dotacje w województwie dolnośląskim zostały zaplanowane dopiero na końcówkę 2016 roku.

W ramach dotacji na eksport przedsiębiorstwa będą mogły składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z wdrożeniem strategii mających na celu zaistnienia na rynkach zagranicznych – czy to poprzez wdrożenie nowych modeli biznesowych (nowe metody zarządzania, nowe kanały sprzedaży – handel elektroniczny, dostosowanie produkcji, tworzenie nowych działów w firmie do obsługi eksportu) lub poprzez bezpośrednie wsparcie udziału w targach i misjach gospodarczych. Termin uruchomienia działania RPO 1.4 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW to listopad dla działania 1.4.B oraz styczeń 2017 roku dla 1.4.C. Ogłoszenia o konkursach pojawią się odpowiednio miesiąc wcześniej.

 

Działanie RPO 1.5. pozwoli na sfinansowanie inwestycji związanej z wprowadzaniem na rynek nowego lub znacząco ulepszonego produktu bądź usługi. Katalog kosztów podlegających dofinansowaniu jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno inwestycje w środki trwałe, patenty i licencje, jak i koszt budynków i nieruchomości, koszty budowy/modernizacji, wynagrodzeń pracowników oraz koszty działań promocyjnych.

 

Oprócz tego przedsiębiorstwa MŚP będą mogły również zmodernizować swoje linie produkcyjne pod kątem efektywności energetycznej, zmodernizować obiekty, czy wdrożyć instalacje odzyskujące ciepło odpadowe w ramach działania RPO 3.2 Efektywność energetyczna w MŚP. Konkurs zostanie ogłoszony pod koniec roku.

 

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.