• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium lubelskie smakuj zycie
Harmonogram konkursów w 2016 r w województwie lubelskim
2016-02-19

 

 

 

 

 

 

 

Województwo lubelskie oferuje wysoki poziom wsparcia (do 70% dofinansowania dla inwestycji małych przedsiębiorstw) oraz sporo ciekawych działań.

W kwietniu ruszy działanie RPO 1.5. Bon na patent, w którym przedsiębiorstwa MŚP mogą otrzymać do 80% wsparcia na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem i dokonaniem zgłoszenia patentowego.

W maju ogłoszony zostanie konkurs poddziałania RPO 3.7 Wzrost Konkurencyjności MŚP – wsparciem objęte zostaną działania inwestycyjne z zakresu wprowadzania nowych produktów na rynek, zwiększenia potencjału przedsiębiorstwa, wdrożenie rozwiązań informatycznych, czy zwiększanie konkurencyjności na rynkach zagranicznych. Program będzie umożliwiał pozyskanie dotacji oraz instrumentów zwrotnych. W przypadku dotacji maksymalna kwota wsparcia to 2 mln zł.

W październiku uruchomione zostanie działanie RPO 3.3 Przedsiębiorstwa odpryskowe mające na celu komercjalizację wyników badań naukowych i rozwojowych. Beneficjentem w konkursie będą przedsiębiorstwa typu spin-off oraz spin-out.

W grudniu zostaną ogłoszone konkursy zaplanowane do uruchomienia na styczeń 2017 roku:

W ramach działania RPO 1.3. Infrastruktura Badawczo-Rozwojowa W Przedsiębiorstwach  lubelskie przedsiębiorstwa będą mogły otrzymać do 3 mln dotacji na zakup laboratorium.

Działania RPO 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach oraz RPO 5.1 Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw umożliwią przedsiębiorcom pozyskanie atrakcyjnego wsparcia na inwestycje w odnawialne źródła energii oraz zwiększenie efektywności energetycznej linii produkcyjnych.

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.