• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium logo lubuskie wz
Aktualne i planowane konkursy w województwie lubuskim
2016-02-29

Ostatniego dnia marca w województwie lubuskim wystartują dwa działania dla przedsiębiorców.

W ramach RPO 1.1. Badania i innowacje dofinansowanie uzyskają dwa typy projektów: dotacja na prace badawczo-rozwojowe oraz dotacja na infrastrukturę B+R w przedsiębiorstwie. Wymagana jest zgodność projektu z Regionalnymi Inteligentnymi Specjalizacjami, którymi dla lubuskiego są Zielona Gospodarka, Zdrowie i Jakość Życia oraz Innowacyjny Przemysł. Termin składania wniosków – od 31 marca do 1 czerwca tego roku.

Również od 31 marca, ale tylko do 4 maja, można składać wnioski w ramach programu inwestycyjnego RPO 1.5.1 Rozwój sektora MŚP, w którym finansowane będą inwestycje związane z wprowadzaniem nowych rozwiązań na rynek. Maksymalna wartość projektu to 10 mln zł, a dofinansowaniem można objąć również koszty nieruchomości i robót budowlanych.

W czerwcu planowane jest uruchomienie działania RPO 1.4.1 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, w którym dotacje otrzymają projekty przedsiębiorstw związane z wejściem na zagraniczne rynki. Wsparcie można będzie pozyskać na udział w targach i wystawach w charakterze wystawcy oraz na wyjazdy na misje gospodarcze.

W tym roku zostanie również uruchomione działanie RPO 1.2 Rozwój przedsiębiorczości - Bon na innowacje. Konkurs na wyłonienie operatora programu został już ogłoszony, a jego przewidywane rozstrzygnięcie to sierpień 2016. Oznacza to, że w drugiej połowie roku możemy spodziewać się uruchomienia programu grantowego, w którym firmy MŚP mogą otrzymać do stu tysięcy złotych  na usługi doradcze.

 

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.