• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium dotacje mazury
NOWE KONKURSY W RAMACH RPO WARMIŃSKO-MAZURSKIM
2016-07-04

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego ogłosiła w zeszłym tygodniu trzy ciekawe konkursy dla przedsiębiorstw MŚP:

RPO 1.4.3 Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności MŚP

- w ramach tego działania firmy mogą pozyskać dofinansowanie na zakup oprogramowania, mającego na celu usprawnienie procesów realizowanych w firmie (procesy handlowe, produkcyjne, zarządcze, kanały sprzedaży, zarządzanie zasobami ludzkimi, systemy finansowo-księgowe, itp.), a także dofinansowanie do kosztu zakupu serwerów i innej infrastruktury technicznej. Maksymalna kwota dotacji w tym przypadku to 100.000 zł.

RPO 1.4.2 Pakietowanie produktów i usług – schemat B

- program, skierowany do grup przynajmniej dwóch niepowiązanych ze sobą firm, który ma mieć na celu stworzenie pakietu minimum trzech produktów lub usług, które sprzedawane będą razem – w pakiecie, za jedna opłatę. W ramach tego działania można sfinansować koszty „pakietowania”, czyli wydatków niezbędnych do stworzenia łącznej oferty, w tym przede wszystkim kosztów oprogramowania i infrastruktury technicznej. W tym przypadku maksymalna kwota wsparcia to 850.000 zł na grupę przedsiębiorców.

RPO 1.4.4 Internacjonalizacja MŚP

- dofinansowanie mające na celu przygotowanie firm do wejścia na rynki zagraniczne. Jest to działanie inwestycyjne, w ramach którego można sfinansować koszty zakupu maszyn i urządzeń produkcyjnych, oprogramowania, czy pozyskania certyfikatów, które pozwolą firmie wprowadzić swoje produkty na nowe rynki. Maksymalna kwota, którą można pozyskać, to 900.000 zł.

 

Wszystkie trzy konkursy startują 29 lipca i trwać będą do 29 sierpnia 2016. Poziom dofinansowania to 50% kosztów.

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.