• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium rpo 3.3. mazowieckie
Dotacja na innowacje w mazowieckim
2016-11-02

28 listopada w województwie mazowieckim rusza konkurs w ramach działania RPO 3.3 Innowacje w MŚP. Pozwoli on na sfinansowanie inwestycji związanych z wprowadzaniem nowych rozwiązań na rynek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Dofinansowanie uzyskają projekty, w których wartość dofinansowania wynosi od 2 do 4 mln zł. Poziom wsparcia różni się w zależności od lokalizacji inwestycji - od 25% wsaprcia dla Warszawy do 45% dla powiatów ciechanowsko-płockiego i ostrołęcko-siedleckiego. Dla małych firm, czyli o zatrudnieniu mniejszym niż 50 osób, dofinansowanie zwiększone jest o dodatkowe 10%.

Jakie są wymogi? Wnioskować mogą firmy, działające nie krócej niż 6 miesięcy, przy czym dodatkowe punkty mogą otrzymać firmy o dłuższej działalności. Projekty podlegające dofinansowaniu mają być oparte na wynikach prac badawczo-rozwojowych - zarówno zrealizowanych samodzielnie przez przedsiębiorstwo, jak i zakupionych lub zleconych na zewnątrz. Przedmiot projektu musi być innowacyjny przynajmniej w skali regionu.

 

Koszty, które można sfinansować, to przede wszystkim zakup środków trwałych (minimum 60% wartości projektu), a także zakup wartości niematerialnch i prawnych (licencje, patenty, know-how) oraz koszty prac budowlanych. Koszty związane z informatyzacją mogą stanowić do 30% wartości projektu.

 

Wnioski można składać do 31.01.2017.

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.