• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium architecture 906738 640
Dotacje w województwie świętokrzyskim
2016-02-26

W tym roku dla świętokrzyskich przedsiębiorców przewidziano 4 konkursy:

Jeszcze w pierwszym kwartale powinny zostać ogłoszone działania RPO 1.2 oraz RPO 2.5.

RPO 1.2 Badania i rozwój w sektorze świętokrzyskiej przedsiębiorczości pozwoli na sfinansowanie prac badawczo-rozwojowych oraz rozbudowy działu B+R w ramach projektów realizowanych w obrębie świętokrzyskich inteligentnych specjalizacji.

RPO 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP obejmie natomiast wsparcie inwestycyjne dla start-upów oraz dla projektów przewidujących wprowadzenie nowych produktów, e-usług lub zakup nowych technologii.

W drugim kwartale w ramach działania RPO 3.2 Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwach firmy należące do sektora MŚP uzyskają dofinansowanie np. na modernizację lub rozbudowę linii produkcyjnych pod kątem efektywności energetycznej, natomiast w zaplanowanym na III kwartał działaniu  RPO 3.1. Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych będzie można pozyskać środki na projekty mające na celu wytwarzanie energii z możliwością podłączenia do sieci dystrybucyjnej i przesyłowej.

 

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.