• INTERLOGIC
    Skutecznie pozyskujemy dotacje

AKTUALNOŚCI

Medium warsaw 996626 1280
Dotacje w województwie mazowieckim
2016-03-18

Pierwszym działaniem dla przedsiębiorców, które zostanie uruchomione w województwie mazowieckim w tym roku, będzie RPO 1.2 Działalność badawczo - rozwojowa przedsiębiorstw. Ogłoszenie działania skierowanego dla projektów badawczo-rozwojowych, wpisujących się w Regionalne Inteligentne Specjalizacje (czyli: bezpieczna żywność, nowoczesne usługi dla biznesu, inteligentne systemy zarządzania oraz wysoka jakość życia) już 31 marca. Oprócz tego w ramach tego działania uruchomione zostaną jeszcze dwa odrębne konkursy: na prace badawcze na projekty spoza Inteligentnych Specjalizacji w czerwcu, a na inwestycje w infrastrukturę badawczą – w III kwartale.

Kolejnym działaniem zaplanowanym na czerwiec jest RPO 3.2.2 Internacjonalizacja przedsiębiorstw. Firmy z sektora MŚP mogą pozyskać tu dofinansowanie na wystawę na targach zagranicznych, udział w misjach, czy też wyjazdów na spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi zza granicy, a nawet (jako element dodatkowy projektu) na rozwiązania informatyczne w zakresie handlu elektronicznego.

Program inwestycyjny RPO 3.3 Innowacje w MŚP zaplanowany na III kwartał pozwoli na zakup maszyn, urządzeń, a także niezbędnych technologii i licencji w celu wprowadzenia na rynek nowych lub udoskonalonych produktów. Również w trzecim kwartale ruszy działanie RPO 3.1.2 Rozwój MŚP – bony na doradztwo , w którym można będzie pozyskać środki na usługi doradcze, takie jak opracowanie strategii, badania rynkowe, usługi laboratoryjne, pomiarowe, diagnostyczne, certyfikacyjne oraz testowanie produktu.

Cały czas można też składać wnioski o dofinansowanie w ramach Bonu na innowacje (poddziałanie 1.2.), gdzie dofinansowanie na usługi innowacyjne w zakresie opracowania nowych rozwiązań przez jednostkę naukową można otrzymać do 80% wsparcia.

KONTAKT

 

e-mail: biuro@interlogic.pl

Interlogic Sp. Z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 16g
41-600 Świętochłowice
KRS: 0000385576
NIP: 6342784812
Kapitał zakładowy: 295.750,00 zł opłacony w całości

Informacja dotycząca przetwarzania danych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej w polityce prywatności i polityce plików cookies.